Nano Hijyen Uygulaması
Günümüzde hastalıkların en çok barındığı ve oluştuğu ortamlar toplu yaşam alanlarıdır. Kişisel hijyenimize ne kadar özen gösterirsek gösterelim toplu yaşam ortamında ki olumsuz koşullara her zaman açık bir durumda oluruz. Bu ortamların standart yöntemler ile temizlik ve hijyenin düzenli olarak yapılması da o alanlardan her hangi bir etki ile karşılaşmayacağımız anlamına da gelmez.
Kış aylarının gelmesi ile birlikte çevremizde hastalıklar artmakla beraber bu durum toplu yaşam alanlarında bizlerinde sağlığını riske atmaktadır. Sağlık için temizlik özellikle insanlık için vazgeçilmez bir yaşayış biçimi olmalıdır. Sağlıklı olmak bizlerin mutluluğu için de önemli bir önceliktir. Ancak bunun için herkesin bu konuda çaba göstermesi ve bu konuda ki farkındalığımızın artması gerekmektedir.
Nano Hijyen uygulaması ile toplu yaşam alanların temizlenmesi konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Sizlerin daha temiz bir alanda yaşamanızı sağlamak için buradayız.
Nano Hijyen uygulamasını ; okullara , anaokullarına , iş yerlerine , ortak çalışma alanlarına , iş - okul servislerine , hastanelere , şantiye alanlarına ve evlere yapılmaktadır. Ortak yaşam alanı olan tüm kapalı alanlara Nano Hijyen uygulaması yapılabilmektedir.
Nano Hijyen uygulamamız ile toplu yaşam alanlarını normal temizlik yöntemleri ile gelebileceğiniz noktanın daha ötesine taşıyoruz.
Nano Hijyen uygulaması Kollodial Gümüş bazlı bir uygulamalıdır. Kollodial Gümüş' ün yapısı gereği temizlik alanında ki faydaları oldukça fazladır. Bu konuda Dünya çapında bir çok araştırma yapılmış olup  ve sonuçları olumlu olarak açıklanmıştır ve uygulamalarda aktif olarak kullanılmaktadır. Bizlerde bu uygulamayı Türkiye ' ye sizlerin hizmetinize getirmiş bulunmaktayız.
Nano Hijyen ; ULV cihazı aracılığı ile sisleme yöntemiyle buharlaştırılarak uygulanmaktadır. Nano boyutta sisleme ile ortama yayılan  gümüş , tüm yüzeylerde ki gerekli temizlik işlemini gerçekleştirmektedir.
Nano Hijyen uygulaması sonrasında çok daha temiz bir ortama sahip olarak daha sağlıklı bir yaşam elde edebilirsiniz.
Nano Hijyen uygulamamız şuanda sadece İstanbul merkezli olarak yapılmaktadır. Her hangi bir bayimiz ve ya şubemiz yoktur.
Nano Hijyen uygulamalarımızı instagram üzerinden takip edebilirsiniz.
Link : https://www.instagram.com/nano_hijyen
Sormak istediğiniz her türlü soru ve randevu talepleriniz için : 0507 858 38 50
Sıkça Sorulan Sorular :

1- Nano Hijyen Uygulaması öncesinde ve ya sonrasında her hangi bir temizlik işlemine gerek var mıdır?
Cevap : Nano Hijyen uyglaması öncesinde ve ya sonrasında her hangi bir temizlik işlemine gerek yoktur. Uygulama yapılan ortamdaki yaşantınıza uygulama sonrasında kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
2- Nano Hijyen uygulamasından ne kadar sonra yaşam alanımızı kullanamaya başlayabiliriz ?
Cevap : Nano Hijyen uygulaması tamamlandıktan 30 dk sonra yaşam alanınızı kullanabilirsiniz. Uygulamamız su ile seyreltildiği için yüzeylerde kalan suyun buharlaşması için 30 dk yeterli olacaktır.
3- Nano Hijyen uygulaması öncesinde her hangi bir hazırlık yapmam gerekiyor mu ?
Cevap : Nano Hijyen uygulaması öncesinde ; uygulama yapılacak yerde ki kapalı kutular içerisinde ki malzeme ve eşyaların kutulardan açık alanlara çıkartılması gerekmektedir. Ortam uygulama esnasında sisleneceği için kapalı bir alan için de bir eşya kalmamalıdır.
4- Nano Hijyen uygulaması sonrasında bir sertifika veriyor musunuz ?
Cevap : Evet , Nano Hijyen uygulaması sonrasında uygulamanın yapıldığı tarihin de belirtildiği uygulama alanın Nano Hijyen ile temizlendiğini belirten firmamıza özel bir sertifikayı sizlere veriyoruz.
5- Nano Hijyen uygulaması ne sıklıkla yapılmalıdır ?
Cevap : Her ortamın temiz kalma süresi farklılık göstermek ile beraber bizler Ay ' da bir bulunduğunuz ortak yaşam alanlarının Nano Hijyen ile temizlenmesi tavsiye ediyoruz.
6- Nano Hijyen uygulamasını ne kadar dır uyguluyorsunuz ve ortalama olarak kaç uygulama yaptınız ?
Cevap : Nano Hijyen firması 2015 yılında kurulmuş olup 2015 yılından bu yana 2000 den fazla ortak yaşam alanını temizleyip daha sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkıda bulunmuşuzdur.