Araç Dezenfeksiyonu

Araç Dezenfeksiyonu

Araçlarımız Aslında Ne Kadar Hijyenik ?

Her gün kullandığımız ve bir çok yüzeyine temas ettiğimiz araçlarımız aslında ne kadar hijyenik ? Bizim dışımızda başkalarının da bindiği araçlarımız temiz olarak gözükseler de aslında hiç hijyenik değildir. Burada tozsuz sürekli temizlenen veya yıkanan bir araç olması bunun hijyenik olduğu anlamına gelmemektedir. Dışarıdan temas ettiğimiz bütün yüzeylerden aldığımız mikropları araçlarımıza taşırız. Araç içerisinde her alanada ellerimiz ile temas etme durumunda olduğumuzdan bu bizler için oldukça risk teşkil etmektedir.

Nano Hijyen'in Gümüş İyon Teknolojisi ile ULV cihazları ile araç dezenfeksiyonu yapılması ile bütün yüzeylerde barınan zararlı organizmalar yok edilir. Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile araç içerisinde ki tüm alanlar dezenfekte edilir. Aynı zamanda dezenfeksiyon işlemi esnasında klima çalıştırılarak klima sisteminin içinde de dezenfektanın geçmesi sağlanıp sizlere hijyenik bir klima sistemi de sunulur.

Uygulamamızdan ortalama 5 dakika sonra dezenfekte ettiğimiz aracınızı yeniden kullanabilirsiniz.. Uygulamadan sonra ek bir temizlik veya havalandırma işlemi yapmanıza gerek kalmaz. ULV cihazları ile yapılan bir işlem olduğu için dezenfektanlarımız bütün yüzeyler ile temas eder.