Bina Dezenfeksiyonu

Bina Dezenfeksiyonu

Bina - Apartman - Site Dezenfeksiyonu

Ortak kullanım alanlarımız olan ve her gün evimize girip çıkarken kullandığımız binalarımızın dezenfeksiyonu çok önemlidir. Evimizde bireysel olarak ne kadar çok önlem alsakta bina - apartman veya site gibi alanların ortak kullanım alanlarının dezenfeksiyonu için profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Tam da bu noktada sizlerin yanınızda oluyoruz.

Binanızın girişinden en üst katına kadar ; giriş holü , merdivenler , korkuluklar , asansörler ve kapılarınızın dış kısımlarını dezenfekte ediyoruz. Aynı zamanda sitenizde bulunan ortak kapalı kullanım alanlarınız da daha rahat zaman geçirmeniz için bu alanları da dezenfekte ediyoruz.

Nano Hijyen'in Gümüş İyon Teknolojisi ile ULV cihazları ile ortam dezenfeksiyonu yapılması ile bütün yüzeylerde barınan zararlı organizmalar yok edilir. Sizlere daha sağlıklı ve hijyenik bir yaşam alanı sunulur.

Uygulamamızdan ortalama 15-20 dakika sonra dezenfekte ettiğimiz alanı yeniden kullanarak çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Uygulamadan sonra ek bir temizlik veya havalandırma işlemi yapmanıza gerek kalmaz. ULV cihazları ile yapılan bir işlem olduğu için dezenfektanlarımız bütün yüzeyler ile temas eder.