Depo Dezenfeksiyonu

Depo Dezenfeksiyonu

Depolarımız Çalışmak İçin Yeterince Hijyenik mi?

Depolar yapıları gereği sürekli malzeme ve insan giriş çıkışının yapıldığı dış etkenlere çok açık yerlerdir. Buraya gelen malzemeler sevkiyat ve nakliye süreci boyunca bir çok kişi ve ortam ile temas haline geçmektedir. Buda dışarıda ki bizlere zarar verebilecek tüm zararlı organizmaarı kendi çalışma alanımıza taşındığı anlamına gelmektedir.

Depo ve antrepo gibi alanlarda daha öncesinde bir çok kez dezenfeksiyon uygulaması yaptık. Ekibimiz bu tarz alanlarda çalışmak için gerekli olan tüm ISG eğitim ve gereksinimlerine sahiptir.

Nano Hijyen'in Gümüş İyon Teknolojisi ile ULV cihazları ile ortam dezenfeksiyonu yapılması ile bütün yüzeylerde barınan zararlı organizmalar yok edilir. Depoda yüksek alanlara veya elektrik bulma konusunda zor olan yerlerde ise pülverizatör ile dezenfeksiyon yapılır. Sizlere daha sağlıklı ve hijyenik bir çalışma ortamı sunulur. Uygulamamızdan ortalama 15-20 dakika sonra dezenfekte ettiğimiz alanı yeniden kullanarak çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. İş yerinizde bulunan elektronik hiç bir cihaza zarar verilmez. Uygulamadan sonra ek bir temizlik veya havalandırma işlemi yapmanıza gerek kalmaz. ULV cihazları ile yapılan bir işlem olduğu için dezenfektanlarımız bütün yüzeyler ile temas eder.