Ev Dezenfeksiyonu

Ev Dezenfeksiyonu

Ev ve Daire Dezenfeksiyonu Uygulamaları

Hayatımızın en büyük kısmını geçirdiğimiz evlerimizin dezenfeksiyonu ve hijyeni sağlığımız için oldukça önemlidir. Günümüzde hepimiz evlerimizin hijyeni için bireysel tedbirler alıyoruz ancak bunlar ne kadar yeterli oluyor ? Bireysel olarak aldığınız tedbirler sizlere ne kadar sağlıklı ve hijyenik bir yaşam alanı sunuyor ? Kendi yöntemleriniz ile ortamda ki bütün virüsleri yok ettiğinize emin misiniz ?

Bu ve benzeri bir çok soruyu kendinize sorabilirsiniz. Bireysel olarak aldığınız tedbirler ile ancak bir noktaya kadar hijyen ortamı sağlayabilirsiniz. Profesyonel bir ekip tarafından yapılan dezenfeksiyon işlemi ile evinizin her köşesine temas eden dezenfektan sayesinde buralarda barınan bakteri - mikrop ve virüsler anında yok olur.

Nano Hijyen'in Gümüş İyon Teknolojisi ile ULV cihazları ile ortam dezenfeksiyonu yapılması ile bütün yüzeylerde barınan zararlı organizmalar yok edilir. Sizlere daha sağlıklı ve hijyenik bir yaşam alanı sunulur. Uygulamamızdan ortalama 15-20 dakika sonra dezenfekte ettiğimiz alanı yeniden kullanarak çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Uygulamadan sonra ek bir temizlik veya havalandırma işlemi yapmanıza gerek kalmaz.