Fabrika Dezenfeksiyonu

Fabrika Dezenfeksiyonu

Toplu Çalışma Alanlarımız Ne Kadar Hijyenik ?

Günümüzde tüm toplu çalışma alanları bizler için risk teşkil etmektedir. Çok fazla kişinin bir arada ortak bir alanda çalışması taşıdıkları tüm bakteri , mikrop ve virüsleri ortama veya diğer çalışma arkadaşlarına bulaştırabilcekleri anlamına gelmektedir. Bu yüzden çalışma alanlarımızda ki tüm ortam ve yüzeyler mümkün mertebe maksimum seviyede hijyenik olmalıdır.

Fabrika gibi büyük alanlar da zor , tehlikeli ve ağır çalışma koşullarında mesai harcayan çalışanlarınızın sağlığı için sizlerin yanınızdayız. Daha öncesinde bir çok farklı alanda hizmet veren fabrikada dezenfeksiyon uygulamamız bulunuyor. Bu tarz yerlerde İş Güvenliği kapsamında uygun önlemleri alarak titizlikle dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirmekeyiz.

Nano Hijyen'in Gümüş İyon Teknolojisi ile ULV cihazları ile ortam dezenfeksiyonu yapılması ile bütün yüzeylerde barınan zararlı organizmalar yok edilir. Sizlere daha sağlıklı ve hijyenik bir çalışma ortamı sunulur. Uygulamamızdan ortalama 15-20 dakika sonra dezenfekte ettiğimiz alanı yeniden kullanarak çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. İş yerinizde bulunan elektronik hiç bir cihaza zarar verilmez. Uygulamadan sonra ek bir temizlik veya havalandırma işlemi yapmanıza gerek kalmaz. ULV cihazları ile yapılan bir işlem olduğu için dezenfektanlarımız bütün yüzeyler ile temas eder.

Fabrika Dezenfekte Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenlere Buradan Ulaşabilirsiniz. TIKLAYINIZ