Gemi Dezenfeksiyonu & Yat Dezenfeksiyonu

Gemi Dezenfeksiyonu

Uzman ve Tecrübeli Ekip ile Dezenfeksiyon

Gemi dezenfeksiyonu hem gemide ki çalışan personel hemde gemiye bakım ve hizmet için çıkması gereken çalışanlar için oldukça önemlidir. Gemilere liman veya tersaneye yanaştıklarında çok fazla sayıda ve çok farklı ortamlardan çalışanlar girip çıkmaktadır. Gemilerin yapısı gereği bu çalışanlar normal yaşantımıza göre daha ufak yaşam mahallerinde bir araya gelmektedir. Aynı zamanda dışarıdan sevk edilen malzeme ve teknik malzemeler de üzerlerinde bulundukları bütün zararlı organizmaları gemiye taşımaktadır.

Nano Hijyen olarak bugüne kadar bir çok gemide dezenfeksiyon işlemi yaptık. Gemi de hangi alanlara, çalışmayı engellemeden ve durdurmadan nasıl uygulama yapılması gerektiği konusunda bilgi sahibiyiz. Aynı zamanda gemiye çıkan dezenfeksiyon ekibimiz gemi personeli ile iletişim kurma açısından ingilizce konuşabilmektedir.

Nano Hijyen'in Gümüş İyon Teknolojisi ile ULV cihazları ile ortam dezenfeksiyonu yapılması ile bütün yüzeylerde barınan zararlı organizmalar yok edilir. Sizlere daha sağlıklı ve hijyenik bir çalışma ortamı sunulur. Uygulamamızdan ortalama 15-20 dakika sonra dezenfekte ettiğimiz alanı yeniden kullanarak çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. İş yerinizde bulunan elektronik hiç bir cihaza zarar verilmez. Uygulamadan sonra ek bir temizlik veya havalandırma işlemi yapmanıza gerek kalmaz. ULV cihazları ile yapılan bir işlem olduğu için dezenfektanlarımız bütün yüzeyler ile temas eder.