İşyeri Dezenfekte

İşyeri Dezenfeksiyonu İçin Alınabilecek Önlemler

Normalleşme sürecinin başlaması ile birçok çalışan kişi işyerlerine dönmeye başlayacaktır. Ancak her kurum işyeri dezenfekte uygulaması yaptırmadığı için bizler kişisel olarak tedbirlerimizi almak zorundayız.

SOSYAL MESAFE

Her ortamda olduğu gibi işyerlerinde de sosyal mesafemize dikkat etmek zorundayız. Hatta açık alanlarda da olduğundan daha da dikkatli ve tedbirli olmak durumundayız. O yüzden çalışma arkadaşlarımızda ile iletişime geçtiğimiz durumlarda aramızdaki sosyal mesafeye dikkat etmeliyiz. En çok yapılan hata ise size çok yakın duran birisini uyarmaya çekinmektir. Lütfen çekinmeyin karşınızdaki çalışma arkadaşınızı uyarın hiçbir şey siz ve sevdiklerinizden daha değerli değil.

MASKE KULLANIMI

Gün içerisinde tüm çalışanların sürekli olarak maske takması gerekmektedir. Ancak işyeri dezenfekte uygulaması için gittiğimi bazı şirketlerde bu kurallara herkesin uymadığını görmekteyiz. Siz hem kendi sağlığınızı korumak hem de karşınızdakini korumak için maskenizi sürekli takın. Gün içerisinde belirli periyotlar ile maskenizi yenisi ile değiştirmeyi de unutmayın.

EL DEZENFEKTANI KULLANIMI

Özellikle işyerimize girerken dışarıdan dokunduğumuz yerdeki virüsleri çalışma ortamına taşımamak için ellerimizi dezenfekte edip daha sonrada sabunla güzelce yıkayarak virüslerden arındıralım. Bu işlemleri yaptıktan sonra masamıza geçelim. Aksi taktirde kendi çalışma ortamımıza virüs taşıma ihtimalini ortaya çıkartmış oluruz. Aynı işlemi tüm çalışma arkadaşlarınızın yapması için onları teşvik edin.

YÜZEY DEZENFEKTANI KULLANIMI

Dışarıdan gelirken ellerimizi dezenfekte etsek bile üzerimizde temas ettiğimiz alanlardan gelmiş olabilecek virüsleri ofis ortamına taşıyabiliriz. Bunun için işe başlamadan önce kıyafetlerimizi, montumuzu ve çantamızı bir yüzey dezenfektanı ile dezenfekte etmeliyiz. Aynı zamanda günlük olarak çalışma masamız ve üzerindeki eşyalarımızı, sandalyemizi ve oturduğumuz alanın etrafını da dezenfekte etmeliyiz.

Bu noktada kullanmakta olduğumuz bitkisel, ekolojik, toksik bırakmayan nano gümüş dezenfektan olan Nanoksia ‘ nın son kullanıma hazır 1 LT ‘ lik ambalajlarda sunulan ürününü sizlere tavsiye ediyoruz. Nanoksia ile yukarıda belirttiğimiz gibi tüm kıyafet, çanta, masa ve sandalye gibi eşyaları dezenfekte ederek kendi işyeri dezenfekte uygulamamızı yapmış olursunuz. Sağlıklı ve hiyenik bir ofis ortamında çalışmak için Nanoksiayı sizlere tavsiye ediyoruz. Dilerseniz aşağıdaki butonuna basıp bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

İşyeri Dezenfekte Uygulamalarında Ofisinizdeki Hiç Bir Elektronik Eşyaya Zarar Verilmez