Kadıköy Dezenfekte Firmaları

Kadıköy Dezenfeksiyon Firmaları ve Nano Hijyen

Covid-19'un hayatımıza girmesi ile birlikte dezenfekte firmalarının sayıları gittikçe artmaktadır ve bizlerde Kadıköy Dezenfekte Firmaları içerisinde sizlere hizmet vermekteyiz. Pandemi öncesinde Kadıköy Dezenfekte Firması sayısı 1 belki 2 iken şuanda onlarca firma bu konuda hizmet vermektedir veya verdiğini iddia etmektedir. İddia etmektedir diyoruz çünkü bunu bir kazanç kapısı olarak görüp sıfır bilgi, eğitim ve tecrübe ile kendilerini sanki yıllardır bu işi yapar gibi göstermektedirler.

Nano Hijyen olarak pandemi öncesinde 5 yıllık dezenfeksiyon uygulaması tecrübemiz bulunmaktadır. Bizler sadece ve sadece dezenfeksiyon konusunda hizmet veren bir firmayız. Neredeyse tüm yaşam alanı çeşitlerinde dezenfekte uygulaması yapma şansı elde ettik.

İşyeri , ofis, bina, ev, depo, dükkan, mağaza gibi bir çok farklı işletmeyi Kadıköy'de dezenfekte etme tecrübesini edinmişizdir.

Diğer bir yandan şirketimiz hem Sağlık Bakanlığından hem de bağlı bulunduğumuz Belediye tarafından Biyosidal İş Yeri Ruhsatına sahiptir. Firmamız bünyesinde bulunan uygulamacı ekip arkadaşlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından verilen Biyosidal Uygulayıcı Ruhsatına sahiptir. Ek olarak çalışma arkadaşlarımızın daha kaliteli hizmet verebilmesi için özel kurumlardan Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon eğitimleri almıştır.

Bir süreç canlandırıp hazırlık ve uygulama sürecimizden size örnekleyerek bahsetmek isteriz. Örneğin bir işletme bölge olarak Kadıköy dezenfekte ihtiyacı duydu ve bizleri aradı. İlk olarak telefonda ne tarz bir alanda uygulama istediklerini öğreniyoruz. Daha sonra hangi tip cihazla ile çalışma saatlerine hangi zaman aralığında uygulamanın yapılmasının daha doğru olduğu hakkında bilgi veriyoruz. Alan çok büyük ve karmaşık bir yapı ise ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. Bu işlemlerden sonra ücret konusunda teklifimizi sunuyoruz ve onaylanması ile randevu veriyoruz.

Uygulamaya her zaman zamanında gitmeye özen gösteriyoruz. Genelde uygulama zamanında 15 dakika kadar önce personelimiz uygulama alanında hazır olmaktadır. Uygulama yapacak personelimiz FFP2 maske, sertfikalı tek kullanımlık tulum, siper maske, eldiven ve galoşlarını giyerek alana giriş yapar. Burada hem kendi personelimizi de virüsten korumalı hem de sizleri düşünmek zorundayız. O yüzden tedbirleri maksimum seviyede almaktayız. Arkadaşımız gerekli olan tüm teknik ekipmanları ile alana giriş yapar ve sizlerden hiçbir malzeme talep etmez. Belirlediği noktadan başlayarak uygulamasını başlar ve bitirir.

Daha sonrasında işletme ismine özel olarak hazırlanış sertifikanızı ve ek-1 formunuzu teslim eder. Uygulama dan hemen sonra e-fatura olarak hizmet faturanız da mailinize yollanır.

Daha Uygun Fiyat Veriyorlar Diye Ruhsatsız Firmalar ile Çalışıp Sağlığınızı Riske Atmayın!