Nanoksia Dezenfektan

Neden Dezenfektan Olarak Nanoksia Kullanıyoruz ?

Nano Hijyen olarak 4 yılı aşkın bir süredir dezenfeksiyon konusunda hizmet vermekteyiz. Her zaman A+ bir hizmet vermeyi hedeflemişizdir. Bu yüzden sürekli yenilikleri takip ediyoruz ve bunlara kendimizi entegre ediyoruz. Bu durumda bizler için en doğru ve etkili dezenfektanı kullanmak oldukça önemlidir. Covid-19 mücadelesinde direk virüsleri öldürebilecek bir dezenfektan kullanılmalıdır. Kullanılan dezenfektanın insan sağlığına bir zararı olmaması gerekmektedir. Bütün bunlarında akredite laboratuarlarda testlerinin yapılmış ve ispatlanmış olması gerekmektedir.

Nanoksia’yı Tercih Etmemizin Başlıca Sebepleri

Nanoksia; tamamen bitkisel içerikli bir üründür. İnsan ve hayvan sağlığına riske atacak veya her hangi bir zararı olacak hiçbir kimyasal madde içermemektedir. Toksik bırakmaz, vegandır ve ekolojiktir. Aynı zamanda TSE ‘den Helal sertifikası bulunmaktadır.

Gümüş içerikli bir dezenfektandır. Hidrojen peroksit gibi sağlığa zararlı içerikler ile stabilize edilmemiştir. İçerisinde kullanılan gümüş Avrupa Kimyasallar Ajansı olan ECHA’dan onaylı firmalardan temin edilmektedir. Etkinliği ve kalitesi ispatlanmış Nanoksia’nın gümüşü sertifikalı ve yüksek saflıktadır. Nano boyutlarda ki içeriği sayesinde Gümüş İyon Teknolojisi ile etkisini göstermektedir.

Nanoksia’nın direk olarak Covid-19 üzerinde testleri yapılmış olup etkinliği ispatlanmıştır. Yapılan diğer mikrobiyolojik testlerde de bakteri, mikrop ve virüsler üzerinde ki etkinliği belirlenmiştir. Etkisini çok kısa sürede göstererek uygulama sonrası geriye hijyenik bir ortam bırakmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ekolojik,bitkisel ve toksik içermediği için ardında zararlı hiçbir madde bırakmaz.

Nanoksia akredite kurumlarda yapılan araştırmalar sonrasında akut sistemik toksik etkisi olmadığı ve dermal irritan (tahriş edici) özeliğe sahip olmadığı tespit edilmiştir. Uygulama anında veya sonrasında ortamda bulunmanız sizler için bir risk teşkil etmemektedir.

Uygulama esnasında veya sonrasında hiçbir şekilde yüzeylere zarar vermez. Her hangi bir alanda leke, iz bırakmaz. Korozyona veya paslanmaya sebep olmaz. Kumaş yüzeylere zarar vermez. İçeriğinde ki gümüş sertifikalı ve kaliteli bir ürün olduğu için beyaz eşyalarda veya mermer yüzeylerde kararma yapmaz. Nanoksia’nın kokusu yoktur.

Nanoksia bütün bu özelliklerinden dolayı A+ bir dezenfektandır. Piyasada ürünlerden daha etkin bir içeriğie sahip aynı zamanda zararsızdır. Bütün bu özellikleri raporlar ile tespit edilmiştir. Talep etmeniz durumunda tüm raporları sizlerle de paylaşmaktayız.

Nano Hijyen olarak hem covid-19 mücadelesinde başarılı olmak hemde bu esnada insan sağlığına ve çevreye zarar vermek istememizden dolayı tercihimiz Nanoksia’dır. Sizlerde Nanoksia ile dezenfeksiyon işlemleri yaptırmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.