Ofis Dezenfeksionu - İş Yeri Dezenfeksiyonu

Ofis Dezenfeksiyonu

Ofisimizi Dezenfekte Ettirmeli miyiz ?

Toplu çalışma alanlarımız gerekli önlemler ve tedbirler alınmadığı takdirde ortamda ve yüzeylerde ciddi derecede sağlığımızı tehdit edecek seviyede zararlı organizma barındırır.. Bu tarz alanlarda çok sayıda kişi bir arada bulunur. Hem kendi sosyal çevrelerinden hemde dışarıdan temas ettikleri yüzeylerden üzerlerine aldıkları bakteri , mikrop ve virüsleri işyerlerine getirerek bu ortamlar da fazla sayıda birikime neden olurlar. Bu durumda hem kendilerini hemde diğer çalışma arkadaşlarını riske atmış olacaklardır..

Nano Hijyen'in Gümüş İyon Teknolojisi ile ULV cihazları ile ortam dezenfeksiyonu yapılması ile bütün yüzeylerde barınan zararlı organizmalar yok edilir. Sizlere daha sağlıklı ve hijyenik bir çalışma ortamı sunulur.

Uygulamamızdan ortalama 15-20 dakika sonra dezenfekte ettiğimiz alanı yeniden kullanarak çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. İş yerinizde bulunan elektronik hiç bir cihaza zarar verilmez. Kağıt dosya veya evraklarınız bu uygulamdan deforme olmaz. Uygulamadan sonra ek bir temizlik veya havalandırma işlemi yapmanıza gerek kalmaz. ULV cihazları ile yapılan bir işlem olduğu için dezenfektanlarımız bütün yüzeyler ile temas eder.

Ofis Dezenfeksiyonu Hakkında Sıkça Sorulan Sorulara Buradan ulaşabirsiniz. TIKLAYINIZ

Kullanılan Dezenfektenların İnsan Sağlığına Zararı Olup Olmadığını Öğrenmek İçin Yazımızı Okuyabilirsiniz. TIKLAYINIZ

Bireysel İşyeri Dezenfeksiyonu Tavsiyelerimizi İncelemek İçin TIKLAYINIZ