Otel Dezenfeksiyonu

Otel Dezenfeksiyonu

Otel Dezenfeksiyonu Neden Yapılır ?

Otel ve Hoteller her gün farklı insanların konakladığı, ortak kullanım alanlarının çok olduğu, gün içerisinde geçirilen zamanın fazla olduğu ve insan sirkülasyonun yoğun olduğu alanlardır. İşletmelerimiz zaten burada ciddi temizlik işlemleri yapıyorlar. Ancak günümüz de geldiğimiz noktada normal temizlik yöntemleri ile yapılan işlemler yetersiz kalıyor. Normal temizlik yöntemleri ile ortamlarda ki bakteri, mikrop ve virüslerin hepsini yok edemiyoruz.

Nano Hijyen'in Gümüş İyon Teknolojisi ile ULV cihazları ile ortam dezenfeksiyonu yapılması ile bütün yüzeylerde barınan zararlı organizmalar yok edilir. Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile otel içerisinde ki bütün odalar, koridorlar, yemekhanaler, toplantı salonları ve lobi gibi tüm alanlar dezenfekte edilir. Misafirlerinize daha sağlıklı ve hijyenik bir konaklama ortamı sunulur.

Uygulamamızdan ortalama 15-20 dakika sonra dezenfekte ettiğimiz alan yeniden kullanılabilir ve misafirleriniz konaklamasına devam edebilir. Uygulamadan sonra ek bir temizlik veya havalandırma işlemi yapmanıza gerek kalmaz. ULV cihazları ile yapılan bir işlem olduğu için dezenfektanlarımız bütün yüzeyler ile temas eder.