Tersane Dezenfeksiyonu

Tersane Dezenfeksiyonu

Hijyenik ve Sağlıklı Ortamlarda Çalışma İmkanı

Tersaneler çok yoğun ve dirsek teması ile çalışılması gereken iş yerlerindendir. Çok sayıda kişinin bir arada çalışması, dışarıdan taşeronların ve hizmet alınan firmalarının çalışanlarının tersaneye giriş yapması, düzenli olarak dışarıdan malzeme ve envanter temini yapılması ile dış ortamda ki bizlere zararlı olabilecek tüm bakteri, mikrop ve virüsleri kendi çalışma alanımıza getiriyoruz.

Günümüz koşulunda bu durum tersaneler için oldukça riskli bir durum oluşturmaktadır. Çalışmanın asla durmaması gereken tersanelerde dezenfeksiyon işlemlerinin periyodik olarak bir düzene alınıp uygulanması gerekmetkedir. Ekibimiz bir çok farklı tersaneye bu alanda hizmet vermektedir.

Nano Hijyen'in Gümüş İyon Teknolojisi ile ULV cihazları ile ortam dezenfeksiyonu yapılması ile bütün yüzeylerde barınan zararlı organizmalar yok edilir. Sizlere daha sağlıklı ve hijyenik bir çalışma ortamı sunulur. Uygulamamızdan ortalama 15-20 dakika sonra dezenfekte ettiğimiz alanı yeniden kullanarak çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. İş yerinizde bulunan elektronik hiç bir cihaza zarar verilmez. Uygulamadan sonra ek bir temizlik veya havalandırma işlemi yapmanıza gerek kalmaz. ULV cihazları ile yapılan bir işlem olduğu için dezenfektanlarımız bütün yüzeyler ile temas eder.